2021 m. rugsėjo 1 d., trečiadienį, kviečiame mokinius, mokytojus ir tėvelius pradėti 2021–2022 mokslo metus!

• 9.30 val.  Šventinis sveikinimas gimnazijos kieme;
  • 10.10 val. 1–12 klasių mokinių pirmoji pamoka su klasės vadove;
  • 10.00 val. Ikimokyklinukų susitikimas su mokytojomis (daugiafunkciame centre);
  • 10.00 val. Priešmokyklinukų pirmoji pamoka su mokytoja.
Šventiniame sveikinime kviečiame dalyvauti visus bendruomenės narius. Atsižvelkite į oro sąlygas, pasirūpinkite tinkama apranga bei apsauga nuo lietaus.
Renginio metu bus taikomi tą dieną galiojantys valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo reikalavimai. Daugiau informacijos apie galiojančius reikalavimus https://mokyklabecovid.lt/.
Ikimokyklinuką, priešmokyklinuką, 1–4 ir 5 klasės mokinį į pirmą pamoką/susitikimą gali palydėti TIK vienas šeimos narys.
Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje, kituose komunikacijos šaltiniuose.