Birželio 8 d. Kruonio pagrindinės mokyklos pradinukai ir priešmokyklinio ugdymo vaikai susibūrė mokyklos kieme, kur vyko sporto šventė. Sportiškai ir linksmai nusiteikę užbaigė šiuos mokslo metus.  Jaunieji sportininkai žaidė kvadratą, rungtyniavo įdomiosiose estafetėse,  kurias parengė kūno kultūros mokytojas R. Kilna ir pradinių klasių mokytoja A.Kulnickienė. Pralaimėjusiųjų nebuvo, nes visi pasirodė šauniai. Šventės pabaigoje vaikai ir jų mokytojos buvo apdovanoti medaliais, o taip pat gavo saldžių prizų – ledų.  Kūno kultūros mokytojas paskelbė sportiškiausią šių metų pradinuką.
Kruonio pagrindinės mokyklos kieme jaučiamas didelis pagyvėjimas. Naujas, modernus sporto inventorius, įrankiai žadina smalsumą išbandyti naujoves, skatina visus aktyviau judėti, motyvuoja sportuoti, smagiai ir turiningai praleisti laiką gryname ore. Mokyklos kieme jau dabar gali sportuoti visi norintys ne tik per kūno kultūros pamokas, bet ir pertraukų, popamokinės veiklos metu. Mokiniai labai noriai ir entuziastingai prisideda ir prie sporto aikštyno tvarkymo,  gražinimo darbų.

Projekto nauda neabejotina. Šių mokslo metų pabaigai jau yra suplanuota įdomių sporto renginių, panaudojant naują inventorių, didelė sporto šventė. Jau dabar visi norintys nuolatos turi galimybę gerinti, stiprinti savo sveikatą ir fizinę būklę šiuolaikiškiausia sporto įranga. Treniruokliai suteikia lengvesnę motyvaciją sportui, padeda palaikyti fizinį aktyvumą, populiarinti jį ir diegti į kasdieninį gyvenimą.  Tikimės išjudinti ne tik mokyklos, bet ir visos Kruonio bendruomenės ir aplinkinių vietovių žmones pradėti sportuoti ar sportuoti aktyviau. Juk pagražinti savo kūną dabar gana paprasta! Užtenka turėti laisvą minutę, pusvalandį ar valandą ir tą laiką mokyklos kieme skirti sportui, sveikai gyvensenai.

Projektas „Kruonio gimnazijos kiemas – sporto centras, atviras ir patrauklus visiems“  finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis. Jį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projektas įgyvendinamas  nuo 2021-06-01 iki 2023-05-31.  Projekto vertė — 22483,80 Eur (SRF indėlis —  20235,42 Eur).

Projekto vykdymo laikotarpiu bus įgyvendinami šie uždaviniai:

• sutvarkytas Kruonio gimnazijos sporto aikštynas;
  • įgyvendintos veiklos, skatinančias Kruonio miestelio gyventojų fizinį aktyvumą ir socialinę atsakomybę;
  • pakelta trenerių kvalifikacija.