KODĖL PAS MUS MOKYTIS SMAGU IR ĮDOMU?

• Esame gamtos apsuptyje, prie Oginskių dvaro griuvėsių, kurie suteikia žavesio ir išskirtinumo mokyklai.
  • Mes kaip viena šeima, kiekvienas esame labai svarbus!
  • Nuolat tobulėjantys mokytojai pastebės ir paskatins Tavo kūrybiškumą. Taikomi interaktyvūs, šiuolaikiški mokymo metodai, skatinamas vaikų mąstymas, vaizduotė, kūrybiškumas,  noras sužinoti daugiau. Nesnausk pats ir Tau bus padėta atsiverti!
  • Mes visi mėgstame iššūkius, jų nebijome patys ir į juos įtraukiame kitus!
  • Pradinių klasių mokiniai gali visą dieną praleisti mokykloje, čia atlikti namų užduotis, dalyvauti įdomiose ir prasmingose kasdien pasirenkamose veiklose. Čia – sportiniai žaidimai, stalo tenisas, krepšinis, futbolas, gamtininkų klubas, geografų klubas, programuotojų būrelis, eksperimentuotojų komanda, dailės studija ir dar daugiau įdomybių.
  • Sudarytos sąlygos puoselėti muzikinius gabumus, veikia Meno mokyklos skyrius.
  • Rengiamos netradicinės ugdymo dienos, organizuojamos išvykos, pramogos ir šventės!

KODĖL PAS MUS GERA?

• Jauki, saugi, vaikų poreikiams pritaikyta aplinka ir erdvė.
  • Vyrauja geras emocinis klimatas, kuriama saugumo, pasitikėjimo atmosfera, draugiški santykiai. Išklausomas kiekvienas mokinys, atsižvelgiama į kiekvieno išsakytas mintis.
  • Nedidelės, šviesios, iki 15 vaikų klasės ir individualus dėmesys kiekvienam vaikui, atsižvelgiant į galimybes ir poreikius.
  • Veikli, draugiška, pasitikinti, atvira pokyčiams vienas kitą pažįstančių asmenų bendruomenė.