Antrokai susipažino su tėvelių profesijomis, aplankė mokyklos muziejų Darsūniškyje

Antrokai susipažino su tėvelių profesijomis, aplankė mokyklos muziejų Darsūniškyje

Kiekvienas vaikas būdamas mažas svajoja, kuo norėtų tapti užaugęs. Tokių svajonių lydimi saulėtą balandžio 26-osios rytą antrokai vyko į buvusią Darsūniškio mokyklą. Ten jų laukė  2a klasės mokinės Guostės tėveliai, pasiruošę supažindinti su savo profesijomis. Nuotaikingu muzikiniu pasirodymu pradžiuginę vaikus, tėvai renginį tęsė parodydami antrokams turimą garso aparatūrą, muzikos instrumentus, supažindino su savo darbų subtilybėmis. Mergaitės mama pristatė socialinės pedagogės, o tėtis – garso režisieriaus ir didžėjaus profesiją. Renginio pabaigoje jie vaikus įtraukė į aktyvias, žaismingas veiklas ir apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.

Po turiningo renginio, gerai nusiteikę, dar užsukome į Darsūniškyje įsikūrusį Kruonio pagrindinės mokyklos muziejų. Ten mus pasitiko  mokytoja Olga Tarulienė. Antrokai atidžiai klausėsi įdomių jos pasakojimų, susidomėję apžiūrinėjo senovinius daiktus, smalsesni uždavė ir klausimų. Apsilankymą muziejuje paįvairino mokytojos paruoštos užduotys: grupelėse vaikai sprendė rebusus, dėliojo dėliones.

Antrokai ir jų mokytojos dėkoja Guostės tėveliams Aušrai ir Šarūnui bei mokytojai Olgai  už įdomias veiklas, suteiktas žinias, puikius įspūdžius ir smagiai praleistą laiką.

Informaciją pateikė 2a klasės mokytoja Daiva Lukševičienė