Dalyvavome integruotoje pamokoje – Lietuvos švietimo istorijos ,,Muziejaus ant ratų” edukacijoje

Sausio 23 d. mūsų mokyklos 7 kl. mokiniai  dalyvavo įdomioje integruotoje informacinių technologijų, istorijos, lietuvių kalbos ir informatikos pamokoje – Lietuvos švietimo istorijos muziejaus edukacijoje, leidusioje  virtualiu būdu nukeliauti  į XVI amžių. Bendradarbiaudami komandose, žaisdami ir lenktyniaudami, jie gilino turimas žinias apie reformaciją, iškiliausias to laikmečio Lietuvos asmenybes, virtualiu būdu galėjo atlikti neįtikėtinus ankstesniųjų amžių darbus – parašyti laišką mecenatui,  pastatyti Vilniuje gotikinę bažnyčią, pagaminti ir atspausdinti Bibliją.  Po Lietuvos švietimo istoriją  mokiniai ,,keliavo” tam specialiai pritaikytame autobuse – ,,Muziejuje ant ratų”, atvykusiame pas mus su misija – teikti aukštos kokybės kultūrinį turinį jauniems žmonėms, gyvenantiems nutolusiose nuo didmiesčių vietovėse, taip skatinti kultūrinės ir edukacinės veiklos prieinamumą.

Informaciją pateikė mokytoja Alė Kerševičienė