Dalyvavome Kaišiadorių globos centro organizuotame konkurse ,,Ir tu gali būti namai”

Dalyvavome Kaišiadorių globos centro organizuotame konkurse ,,Ir tu gali būti namai”

Gegužės 1 dieną penktų–devintų klasių mokiniai dalyvavo Kaišiadorių globos centro organizuotame konkurse ,,Ir tu gali būti namai”. Šis konkursas – tai  viena iš galimybių mokytis kruopštumo, kantrumo, noro dirbti bendraujant ir bendradarbiaujant, patirti kūrybinį džiaugsmą bei suprasti, koks yra svarbus namų jaukumas, jų teikiama šiluma.

Mokiniai turėjo galimybę kurti namelius iš labiausiai patinkančios konstrukcinės medžiagos arba derinti keletą jų. Reikėjo įdėti nemažai darbo, kad suplanuota namelio vizija taptų tokrove. Konkursui savo pagamintus namelius pateikė Džiugas Slavinskas (5 kl.), Kristupas Ramoška (6 kl.),  Gytis Butkevičius (9 kl.), Amelija Savanevičiūtė (9 kl.), Brigita Noreikaitė (9 kl.). Netrukus juos pasieks padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Informaciją pateikė technologijų mokytoja Aušra Subačienė.