Dalyvavome respublikinėje nuotolinėje STEAM konferencijoje ,,COGITARE – GALVOK“

Dalyvavome respublikinėje nuotolinėje STEAM konferencijoje ,,COGITARE – GALVOK“

Birželio 13 d. 8 klasės mokinių komanda „GAIM“  dalyvavo Prienų r. Jiezno gimnazijos organizuotoje respublikinėje nuotolinėje STEAM konferencijoje ,,COGITARE – GALVOK“, organizuotą 5-8 ir gimnazijos I-II klasių mokiniams.  Konferencijoje dalyvavo dešimt ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos. Tai Palangos Vlado Jurgučio progimnazija, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija, Prienų ,,Žiburio gimnazija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Prienų r. Stakliškių gimnazija, Prienų ,,Revuonos“ pagrindinė mokykla, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla bei renginio šeimininkai – Prienų r. Jiezno gimnazija.  Mūsų mokyklos mokiniai  – Matas Kazlauskas, Aironas Naginevičius, Ignas Lazarevičius, Gustas Pačiauskas –  pristatė startuoliškiausią skaitmeninę idėją „LBK“ (Lietuvių be klaidų) ir klausė kitų mokinių pranešimus.

Informaciją pateikė Ingrida Kupčiūnienė.