“Erasmus+” keičia gyvenimus jau 35 metus

Rugsėjo 10 d. Kruonio pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir direktorė dalyvavo „Erasmus+“ programos 35-mečio šventėje Vilniuje. „Erasmus +“– tai ES programa, skirta švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto sritims Europoje remti.

Šventės pradžioje iš visos Lietuvos susirinkę dalyviai ir svečiai iš Latvijos formavo užrašą “I ❤ ERASMUS+“,  o vėliau, nešdami savo atstovaujamų švietimo įstaigų ir Erasmus+ atributiką,  žygiavo eisenoje Vilniaus gatvėmis į Rotušės aikštę, kurioje vyko pagrindinis šventės renginys. Vedėjas Mindaugas Rainys kalbino „Erasmus+“ mainų programos dalyvius. Vėliau visiems mums koncertavo gerai žinomi Lietuvos atlikėjai: Bjelle, Giedrė Kilčiauskienė, Migluma,  grupė „Baltos varnos“,  ,,Kedrostuburas”.

Šventės metu buvo gaminama gardi kava, o vaišinami ja buvo tie, kurie teisingai atsakė į klausimus apie Erasmus+ programos galimybes. Vienoje iš palapinių galėjo įsiamžinti visi šventės dalyviai ir savo nuotraukomis papuošti šventės sienelę. Palapinėse, kuriose buvo organizuotos edukacijos, buvo galima gyvai pabendrauti su šventės svečiais ir pasidalinti savo  veiklų patirtimis, o taip pat ir dovanų gauti – literatūros apie Europą.

Kruoniškiai turiningai praleido dieną sostinėje ir patyrė daug nuostabių emocijų. Jau laukiame kitų kelionių ir naujų Erasmus+ projektų!

Informaciją pateikė Danielė Bumbulytė, 8 kl. mokinė, Erika Radionovaitė, 10 kl. mokinė.