Jaunieji miško bičiuliai aktyviai dalyvavo inkilų gaminimo konkurse. Sveikiname Matą ir visus būrelio narius!

Visą  mėnesį mūsų mokyklos Jaunieji miško bičiuliai aktyviai dalyvavo Valstybinių miškų urėdijos paskelbtame inkilų gaminimo konkurse. Konkursui pateikėme du mokinių pagamintus inkiliukus.

Urėdija sulaukė įvairiausių darbų net iš 23 ugdymo įstaigų: lopšelių-darželių, pradinių ir pagrindinių mokyklų, progimnazijų, gimnazijų! Komisija, kurią sudarė VMU Gamtos apsaugos, gamtotvarkos, rekreacijos ir medžioklės skyriaus specialistas, gamtos fotografas, Lietuvos ornitologų draugijos narys Mindaugas Ilčiukas, Komunikacijos skyriaus specialistai Tautvydas Mažeika ir Iveta Janušauskaitė pateiktus konkursui inkilus vertino pagal skirtingas kategorijas: taisyklingiausias/geriausiai pagamintas, originaliausias/kūrybiškiausias inkilas, inkilas, į kurį įdėta daugiausiai darbo, apdovanojimas už pastangas, meniškiausias inkilas. Dar buvo įsteigtas specialus prizas už idėją.

Kruonio pagrindinės mokyklos JMB būrelio „Liepaitės“ nario Mato Kazlausko pagamintas inkilas pripažintas originaliausiu/kūrybiškiausiu! Sveikiname, Matai, tave su pergale!

Džiaugiamės ir dėkojame Matui bei visiems būrelio nariams už tokį gražų meilės gamtai įprasminimą.

Biologijos  mokytoja, JMB būrelio vadovė  Rasa Pečiulionytė.

 

 

Jaunieji miško bičiuliai aktyviai dalyvavo inkilų gaminimo konkurse.