KARJEROS ANTRADIENIS

Pirmasis spalio antradienis 8-10 klasių mokiniams buvo netradicinis. Mokiniai dalyvavo projekto „Kokybiškų karjeros paslaugų teikimas realioje ir virtualioje aplinkoje“ veiklose kartu su Kauno regioninio karjeros centro konsultantėmis Rūta ir Giedre. Mokiniai buvo supažindinti su darbo rinka, gilinosi į savo vertybes, aiškinosi savo profesinį kryptingumą ir galimybes dirbti komandoje.
Profesinė karjera – tai visą gyvenimą trunkantis procesas ir jo sėkmė priklausys nuo to, su kokiomis profesinėmis vertybėmis, žiniomis ir mokėjimais, nepasiklysti šiandieniniame profesijų pasaulyje, mokiniai išeis į gyvenimą. Tuo tikslu mokiniai galėjo pasikonsultuoti individuliai (atlikti karjeros, profesinių vertybių, temperamento testus, pasikalbėti su konsultantėmis)
Kiekvienas karjeros pažinimo žingsnis daro mokinius labiau pasitikinčiais savo jėgomis, renkantis gyvenimo kelią, plečia akiratį ir moko nepasiduoti, ištikus gyvenimo sunkumams. Palaikykime mokinius, siekiant savo svajonių.
Informaciją pateikė psichologė Daiva Pašvenskaitė