Mokykloje turėjome galimybę išbandyti „Photon Robot“

Dvi savaites mokykloje turėjome galimybę išbandyti „Photon Robot“, kuris yra edukacinis įrankis, padedantis mokytojams tiek darželyje, tiek mokykloje vesti įvairias edukacines veiklas ir pamokas: mokytis programavimo, matematikos, kalbų, lavinti kritinį mąstymą, siekti tikslo, gerinti socialinius-emocinius įgūdžius, mokytis komandiškumo bei praturtinti STEAM ugdymą.

   Šis edukacinis robotas, turintis gausybę interaktyvių jutiklių, pradžiugino ikimokyklinukus, pirmos, trečios, šeštos, septinos klasės mokinius. Jis reagavo į aplinką, skleidė garsus, rodė emocijas, keitė spalvas, judėjo ir t.t.

Šis robotas nėra skirtas užimti žaidimams skirtą laiką ar pakeisti tradicinius mokymo metodus. Tai įrankis, padedantis gerinti vaikų STEAM mokymąsi ir ugdyti naują technologijų kartą. Tam, kad galėtumėte naudotis edukaciniu robotu „Photon“, tereikia tik prietaiso (išmaniojo telefono arba planšetės), palaikančio „Photon EDU“ programėlę.

Mes, Daiva Kruliauskienė ir Ingrida Kupčiūnienė, teigiame, kad dėl lengvo naudojimo bei plataus praktinio pritaikymo dirbti su edukaciniu robotu „Photon“ paprasta ir saugu. Džiugina, kad visos programėlės bei edukacinis turinys yra lietuvių kalba.