RESPUBLIKINIS PRAKTINIŲ – KŪRYBINIŲ VEIKLŲ KONKURSAS „STEAM TRIATLONAS“

RESPUBLIKINIS  PRAKTINIŲ – KŪRYBINIŲ VEIKLŲ KONKURSAS „STEAM TRIATLONAS“

Balandžio 30 dieną  Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija organizavo respublikinį praktinių – kūrybinių veiklų konkursą „STEAM TRIATLONAS“, kurio tikslas ugdyti mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas, lavinti jų  kūrybiškumą mokantis STEAM mokslų, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus. Konkurse drauge su kitais 8-10 klasių mokiniais iš Kaišiadorių Algirdo Brazausko, Vilniaus Simono Daukanto, Žirmūnų, Žiežmarių, Rumšiškių Antano Baranausko, Jonavos Senamiesčio gimnazijų, taip pat Palomenės, Žaslių pagrindinių mokyklų bei Vaclovo Giržado progimnazijos dalyvavo  mūsų mokyklos mokiniai  A. Slavinskaitė,  M. Kazlauskas (8 kl.) , S. Navickas ir A. Savanevičiūtė (9 kl.).

Po  STEAM koordinatoriaus S. Berniko ir gimnazijos direktorės  J. Morkūnaitės sveikinimų  visi dalyviai buvo suskirstyti į mišrias grupes, susipažino, bendravo bei dalyvavo įvairiose triatlono rungtyse: protmūšyje, eksperimentinėje rungtyje ir loginėse varžytuvėse, kur atliko orientacines užduotis. Kiekviena komanda  buvo entuziastingai nusiteikusi  dalintis savo žiniomis bei patirtimi su kitais. Bendradarbiavimas ir draugystė tapo pagrindiniais veiksniais, skatinančiais dalyvius siekti bendro tikslo – sėkmės visiems.

Konkurso metu mokytojams vyko nuotolinė paskaita ir edukacija apie odos panaudojimą, visi pasigamino odinius knygų skirtukus. Renginį vedė dailės mokytoja A. Ostašenkovienė. Kūrybinis procesas peraugo į malonų bendravimą, stiprinantį STEAM dalykų mokytojų bendradarbiavimą.

Renginys buvo smagus, turiningas, žaismingas ir pilnas naujų patirčių, tad diena prabėgo nepastebimai greitai. Visi grįžo namo kupini įspūdžių, naujų žinių ir idėjų.

Informaciją pateikė biologijos mokytoja Rasa Pečiulionytė.