Sveikiname

Sveikiname 10 klasės mokinę Urtę Noreikaitę, įveikusią visus FLEX programos atrankos etapus ir tapusią mainų programos JAV dalyve. Džiaugiamės Urtės sėkme ir linkime jai naujų atradimų siekiant mokslo aukštumų.
FLEX programą 1992 m. sukūrė Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas. Ši vienerių metų trukmės mainų programa yra visiškai finansuojama ir skirta vidurinių mokyklų moksleiviams, atvykstantiems į Jungtines Amerikos Valstijas. Programos tikslas yra skatinti abipusį supratimą tarp JAV ir regiono valstybių piliečių, kadangi moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su savo valstybėmis.
Šią mainų programą remia Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybė. FLEX programa suteikia galimybę gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis amerikiečių mokyklose.
Mokytoja Dalia Krasauskienė