Uniformų mugė

Birželio mėn. 27 d. – liepos 14 d. ir rugpjūčio 18 d. – 31 d. mokyklos rūbinėje vyks mokyklinių uniformų mugė. Čia galėsite patys parduoti vaiko išaugtą arba nusipirkti Jums patikusią uniformą.

Jei Jūsų vaikas išaugo uniformą greičiau, nei ji nusidėvėjo, galite ją parduoti, TAM REIKIA:

1. Pasibaigus Mokslo Metams atnešti į gimnaziją tvarkingą (išskalbtą, nesuplyšusią) uniformą su prisegtu rašteliu, kuriame nurodoma: vaiko vardas, pavardė, tėvų el.paštas, telefono numeris, kaina.
  2. Gavus pranešimą, kad Jūsų uniforma jau parduota, ateiti į mokyklą atsiimti pinigų iki liepos 15 d. arba rugpjūčio 31 d. nuo 9 – 13 val. Raštinėje.
  3. Jei Jūsų uniforma nebūtų nupirkta, reikia ją atsiimti iki rugsėjo 1d, priešingu atveju ji bus nebesaugoma.

Atsakingi asmenys:

1. Direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems reikalams Laura Balsienė, tel.nr. (8-346) 57326
  2. Mokytojo padėjėja Birutė Šiugždaitė