7 KLASĖS TĖVŲ IR VAIKŲ SENIŲ BESMEGENIŲ DIRBTUVĖS

Jau tampa gražia tradicija Kruonio parko centrą prieš Kalėdas puošti ir miestelio gyventojų, praeivių akis džiuginti seniais besmegeniais. Šiais metais į prašymą padėti, įsitraukti į besmegenių gaminimo veiklas vieningai sureagavo 7 klasės tėvai, kurie rado laiko ir į mokyklą atskubėjo drauge su savo atžalomis kurti šventines puošmenas. Kūrybinis procesas vyko labai linksmai. Po daugiau nei 2 valandų  darbo ir malonaus bendravimo gautas puikus rezultatas: buvo pagaminta tikrai šaunių besmegenių, kurie drauge su kitų mokyklos klasių kūriniais gruodžio 16 dieną iškilmingai nugabenti į miestelio parką ir ten jaukiai apgyvendinti.
Dėkoju 7 klasės mokiniams ir jų tėveliams, nestokojantiems entuziazmo bei noro puošti ir gražinti mūsų bendrą aplinką prieš didžiąsias metų šventes. Tai ir puikus visos mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo pavyzdys. Džiaugiamės visų bendro darbo dėka pasiektu rezultatu – Kruonį puošiančia gausia ir margaspalve senių besmegenių kompanija bei didžiuojamės šio rezultato kūrėjais.

Informaciją parengė 7 klasės auklėtoja Rasa Pečiulionytė