,,Pelėdžiukai” kūrė darbelius mamytėms

,,Pelėdžiukai” kūrė darbelius mamytėms
Pasitikdami Motinos dieną „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dalyvavo išskirtinėje veikloje, kurią vedė Kruonio kultūros centro būrelio „Saulės gijos“ vadovė Jurgita Treinytė.
Užsiėmimo metu vaikai išbandė augalų aplikacijos techniką. Šis kūrybinis procesas leido atsiskleisti jų vaizduotei ir lavino smulkiąją motoriką. Taip pat priminė pačius brangiausius žmones  – mamas.
Kiekvienas sukurtas darbelis – paveikslas-mamos portretas – savitas, trapus ir pilnas vaikiškos meilės.
Jie tapo nuostabiomis dovanomis, skirtomis gražiausiai pavasario šventei – Motinos dienai.
Nuoširdžiai dėkojame Jurgitai Treinytei už pasiruošimą edukacijai, kantrybę ir įkvėpimą kurti!
Informaciją pateikė Sigita Černiauskienė