Antrokai dalyvavo edukacijose Birštone

Antrokai dalyvavo edukacijose Birštone

Gegužės 22 dieną 2a ir 2b klasių mokiniai vyko į Birštoną. Ten jie dalyvavo dviejose edukacijose: ,,Banginiuko lobio medžioklė” ir  ,,Ar viską žinai apie drugelius?”

,,Banginuko lobio medžioklė” – tai teminis edukacinis maršrutas, kurio metu antrokai leidosi į lobio paieškas. Istoriją jiems pasakojo Birštono kurorto simbolis – banginiukas. Žaidimo metu vaikai ieškojo paslėptų dėžučių, paliktų įvairiose Birštono kurorto vietose. Suradę atrakino jų spyneles ir aiškinosi, į kurią vietą veda dėžutėse rastos užuominos. Banginiukas jas buvo palikęs ir audio įrašuose. Vaikai  sėkmingai atliko visas kūrybines, logines užduotis, o suradę ir atrakinę paskutinę dėžutę, aptiko ir lobį. Kiekvieno laukė staigmena – sveikuoliškas saldainis.

Po aktyvios orientacinės edukacijos antrokai vyko į Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centrą. Ten jų laukė edukacija ,,Ar viską žinai apie drugelius?”. Jos metu mokiniai sužinojo įdomių faktų apie drugius, jų įvairovę, gyvenimo ciklą, vaidmenį žmogaus gyvenime. Vaikai ieškojo atsakymų į įvairiausius klausimus: Kuo panašūs ir kuo skiriasi drugys ir mažiausias paukštis? Ar drugys turi balsą? Kokie yra patys didžiausi drugiai? Po to antrokai derino gamtines žinias su kūryba – gamino drugelius, kuriuos parsivežė į namus.

Taigi, antrokai grįžo namo sužinoję įdomių dalykų, patyrę daug įspūdžių, puikiai praleidę laiką edukacijose.

Informaciją pateikė 2a klasės mokytoja Daiva Lukševičienė.