Informacija apie ugdymą

Gerb. tėveliai (globėjai, rūpintojai) ir mokiniai,

Informuojame, kad 2020 m. gruodžio  7-17 d. ugdymo procesas vyks taip:

• Ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, 1-4 klasių mokiniai bus ugdomi kontaktiniu būdu.
 5-12 klasių mokiniai mokysis nuotoliniu būdu VMA Moodle aplinkoje. Pamokos vyks pagal įprastą pamokų tvarkaraštį, kuriame geltona spalva pažymėtos sinchroninės pamokos.

• Jei susiduriate su problemomis, tam tikrais sunkumais, nežinote, kaip pasielgti kurioje nors susidariusioje situacijoje, reikia patarimo, norite išsikalbėti, drąsiai skambinkite, rašykite.
Psichologinę pagalbą kasdien 13.00–15.00 valteikia gimnazijos psichologė Daiva Pašvenskaitė.
Tel. 8 680 23 666; el.paštu: daiva.pasvenskaite@kruonio.kaisiadorys.lm.lt ar ,,TAMO” žinute.

• Jei kyla sunkumų dėl santykių tarp mokyklos darbuotojų ir mokinių, tarp mokyklos darbuotojų ir tėvų (globėjų, rūpintojų), iškyla problemų dėl nuotolinio mokymosi organizavimo, kreipkitės.
Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais 7.30–15.00 val. pagalbą teikia socialinė pedagogė Aurelija Kaušienė.
Tel. 8 618 47 149; el.paštu: aurelija.kausiene@kruonio.kaisiadorys.lm.lt ar ,,TAMO” žinute.

Kruonio gimnazijos direktorė Rita Mikučauskienė

Kruonio gimnazijos nuotolinio mokymosi taisyklės
Sinchroninių pamokų tvarkaraštis