Motinos dienos proga mokyklos aktų salėje pačius gražiausius ir nuoširdžiausius sveikinimo žodžius ir daineles savo brangioms mamytėms ir močiutėms skyrė PU ir 1-6 klasių mokiniai, surengę šiltą ir jaukų koncertą.
Dėkojame visiems už pabuvimą drauge.
Informaciją pateikė mokytoja Rasa Lukošienė





