Laimėjimas žengiant į skaitmeninio verslumo pasaulį

Laimėjimas žengiant į skaitmeninio verslumo pasaulį

Šių metų rugsėjo mėnesį Lietuvoje startavo 5-8 klasių programa  „Skaitmeninis verslumas“. Šis kursas yra parengtas įgyvendinant programą „Praktinio verslumo ugdymo, stiprinant skaitmenines kompetencijas, programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose (5-8 klasių mokiniams).” Po atrankos į projektą pateko 15 šalies mokyklų, tarp jų ir mūsų mokykla. Iškeltas tikslas – komandose sukurti skaitmeninio verslo prototipą ir jį pristatyti baigiamajame renginyje.  Gruodžio 8 d. mūsų mokyklos 8 klasės mokinių komanda „GAIM“  dalyvavo Vilniaus LITEXPO vykusiame baigiamajame pilotinio mokymo renginyje.  Didžiuojamės  ir džiaugiamės, kad mūsų mokyklos „GAIM“ – Matas Kazlauskas, Aironas Naginevičius, Ignas Lazarevičius, Gustas Pačiauskas – pateko į geriausių komandų  5-uką ir gavo apdovanojimą už startuoliškiausią idėją. Projekto iniciatoriai ir įgyvendintojai: EIMIN, Inovacijų agentūra, Vedliai, Lietuvos Junior Achievement.

Mokytojos  Daiva Kruliauskienė ir Ingrida Kupčiūnienė