Mokyklinių uniformų mugė

2020 m. birželio  22–30 d. ir rugpjūčio 21–28 d. gimnazijos rūbinėje vyks mokyklinių uniformų mugė. Čia galėsite patys parduoti savo vaiko išaugtą arba nusipirkti Jums patikusią mokyklinę uniformą.

Jei Jūsų vaikas išaugo uniformą greičiau, nei ji nusidėvėjo, galite ją parduoti.

TAM REIKIA:
1. Pasibaigus mokslo metams atnešti į gimnaziją tvarkingą (išskalbtą, nesuplyšusią) uniformą su prisegtu rašteliu, kuriame nurodoma: vaiko vardas, pavardė, tėvų el. paštas, telefono numeris, norima pardavimo kaina.
2. Gavus pranešimą, kad Jūsų uniforma jau parduota, ateiti į mokyklos raštinę atsiimti pinigų iki liepos 4 d. arba rugpjūčio 30 d. nuo 9 iki  13 val.
3. Jei Jūsų siūloma uniforma nebūtų nupirkta, reikia ją atsiimti iki rugsėjo 1 d, priešingu atveju ji bus nebesaugoma.

Atsakingi asmenys:
1. Direktoriaus pavaduotoja ūkiui ir bendriesiems reikalams Laura Balsienė. Tel.nr. (8-346) 57326
2. Mokytojo padėjėja Birutė Šiugždaitė