Naujas projektas – naujas iššūkis ir nauja patirtis!

Naujas projektas – naujas iššūkis ir nauja patirtis!

Mūsų mokykla kartu su kitų 12–os mokyklų iš visos Lietuvos komandomis dalyvauja programoje „SKAITMENINIO VERSLUMO UGDYMAS 5–8 klasių mokiniams“. Šią programą inicijuoja Lietuvos verslo inovacijų, verslumo ir eksporto skatinimo partneris – Inovacijų Agentūra. Įgyvendina Vedliai – mokytojų ir vaikų skaitmeninio raštingumo vedliai drauge su  jaunimo verslumo ugdymo ekspertais – Lietuvos Junior Achievement. Galutinė programos vizija – aktualios, integruotos, kūrybiškos informatikos ir verslumo pamokos 5–8 klasių mokiniams. Tai bus pasiekta organizuojant gyvus ir nuotolinius mokymus bei konsultacijas mokytojams, kurių metu jie, dirbdami komandose, praktiškai patirs, kaip veikia skaitmeninio verslumo ugdymo metodika, ją įgyvendins klasėje. Šios metodikos tikslas – per praktinius verslumo ir skaitmeninio raštingumo įgūdžius sukurti su mokiniais skaitmeninio verslo produktą.

Pirmas gyvas susitikimas mokytojams jau įvyko rugsėjo 15 d. Vilniuje Kilo Health įmonės erdvėse. Susirinkusias mokytojų komandas pasveikino LR Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, Inovacijų agentūros Pažangos departamento direktorė, Vedlių vadovė Simona Karalienė, Lietuvos Junior Achievement vadovės Andželika Rusteikienė ir Jūratė Raudoniūtė, kurios pristatė programos turinį. Apie verslo startą pasakojo Jonas Lekevičius, technologijų multiinstrumentalistas, Ilona Bernotaitė, Kilo Health Žmogiškųjų išteklių vadovė. Mokytojai sužinojo, kaip turi startuoti verslas, generavo idėjas ir, naudodami pristatytus skaitmeninius įrankius, kūrė prototipus.

Dar laukia 7 nuotoliniai mokymai ir konsultacijos spalio mėnesį. Tai padės įtvirtinti skaitmeninio verslo kūrimo žinias ir skaitmeninių įrankių valdymo įgūdžius bei sukurs erdvę dalintis įspūdžiais, patirtimi, konsultuotis visais rūpimais klausimais. O kas  toliau? Ogi įdomios skaitmeninio verslumo pamokos su mokiniais, mokinių įdėjų generavimas, skaitmeninio prototipo sukūrimas ir jo pristatymas gruodžio 8 d. Vilniuje LITEXPO vyksiančioje  mokinių mokomųjų bendrovių mugėje.

Sėkmės mums visiems!