PASAULINĖ GEOGRAFIJOS NAKTIS. ,,KRAMTYK GEOGRAFIJĄ”

2024 metais  ,,Geografijos nakties” renginiai visame pasaulyje vyksta balandžio 5-12 dienomis, o mūsų mokykla  renginį ,,Kramtyk geografiją” organizuoja balandžio 12 dieną. Į jį pakvietėme savo, tai yra Kruonio pagrindinės mokyklos, taip pat Kaišiadorių A. Brazausko, Rumšiškių A. Baranausko, Žiežmarių, Jiezno gimnazijų bendruomenes. Renginyje laukiame mokinių, mokytojų, tėvų – visų, neabejingų geografijai. Iškylausime, kursime žemėlapius, rungsimės geografijos žinių čempionate. Bus įdomu!!! Mūsų renginio rėmėjai: ,,Žemaitijos pienas”, ,,Žiežmarių mėsa”, ,,Eckes- Granini”, kepykla ,,Gudobelė”, pramogų ir konferencijų centras ,,Pas Radvilą”, prekybos centras ,,Pasagėlė” , ,,Oho kryžiažodžiai”. Ačiū jums visiems!