Pradinių klasių mokinių tarpmokyklinis projektas ,,Kalėdinis sveikinimas”

Nuo 2013 m. Kruonio gimnazijos 2-4 klasės mokiniai dalyvauja anglų kalbos, dailės ir technologijų tarpmokykliniame projekte „Kalėdinis sveikinimas“ kartu su Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos ir Vilniaus Petro Vileišio progimnazijos 4 klasės mokiniais.

Projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis anglų kalbos, ugdyti kūrybiškumą, estetikos suvokimą.

Projekto metu vyksta integruota anglų kalbos, dailės ir technologijų pamoka. Dailės ir technologijų užsiėmimo metu mokiniai sukuria kalėdinį atviruką, o anglų k. pamokoje rašo sveikinimą.

Kiekviena projekte dalyvaujanti mokykla siunčia savo atvirukus su sveikinimais kitoms dviem mokykloms. Gaunami atvirukai eksponuojami parodoje „Kalėdinis sveikinimas“.