Projekto ,,Augu skaitydamas“ baigiamasis renginys

Projekto ,,Augu skaitydamas“ baigiamasis renginys

Pasibaigė jau tradiciniu tapęs projektas ,,Augu skaitydamas”. 2023-2024 m. m. mokiniai skaitė įvairiausias knygas, dalijosi istorijomis su draugais, mokytojais bei tėveliais, fiksavo perskaitytų knygų puslapius,  vyko į Vilniaus knygų mugę, dalyvavo Žiemiškų pasakų pamokoje. Skelbiame šių mokslo metų projekto  nugalėtojus.

1 klasė:  I vieta – Ąžuolas Slavinskas, II vieta – Vakarė Mikučauskaitė, III vieta – Emilija Ivaškevičiūtė.

2a klasė: I vieta – Patricija Arlauskaitė,  II vieta – Guostė Černiauskaitė, III vieta – Rugilė Belevičiūtė.

2b klasė: I vieta – Kajus Stanelis,  II vieta – Austėja Rimašauskaitė, III vieta – Augustinas Balnis.

3 klasė: I vieta – Saulė Ivaškevičiūtė,  II vieta – Samanta Bumbulytė, III vieta – Armandas Praškiavičius.

4 klasė:  I vieta – Jorūnė Slavinskaitė, II vieta – Edas Stanelis, III vieta – Domantas Kalvinskas.

Baigiamąjį projekto renginį pradėjo pirmokai su ,,Paukščių programa”. Trečiokai parodė spektaklį ,,Maišas obuolių”, o ketvirtokai kvietė pažiūrėti  inscenizaciją ,,Kaip Gugeliukas teisybės ieškojo” pagal V. Aleksandravičiūtės kūrinį ,,Gugeliukai”.

Linkiu  mokiniams ir toliau skaityti, domėtis, dalintis perskaitytomis istorijomis su kitais – juk knyga praturtina, atveria duris į paslaptingą, pilną nuotykių pasaulį. Ačiū visiems mokiniams ir mokytojams, dalyvavusiems projekte ,,Augu skaitydamas”.

Bibliotekininkė Jurgita Vadvilavičienė.