Pradinių klasių mokinių skaitymo projektas ,,Augu skaitydamas”

Kruonio gimnazijos  pradinių klasių mokiniai nuo 2013 m. rugsėjo mėn. nuolat dalyvauja knygų skaitymo projekte „Augu skaitydamas“.

Projekto tikslas – formuoti požiūrį į skaitymą kaip patrauklų ir įdomų užsiėmimą bei ugdyti meilę knygai, asmeninio tobulėjimo šaltiniui.

Projekto metu mokiniai skaito knygas, dalijasi perskaitytomis istorijomis su draugais, tėveliais, mokytojais, mini Knygnešio dieną, gamina knygos skirtukus, renka mėgiamiausių knygų 10-tuką, o priešmokyklinio ugdymo vaikai klauso vyresniųjų skaitomų kūrinių.

Mokslo metų pabaigoje organizuojamas baigiamasis projekto „Augu skaitydamas“ renginys, kurio metu išsiaiškinami ir apdovanojami daugiausiai knygų puslapių perskaitę vaikai.

Projekto „Augu skaitydamas“ organizatorės – pradinių klasių mokytoja Ingrida Bandzevičiūtė ir bibliotekininkė Jurgita Vadvilavičienė.